Monthly Archives: mai 2014

Nädala info 02.-08.06.2014

E 02.06.14
►  8.20 Kogunemine (õppealajuhataja Helje Kala, õpilasesindus).
► 8.30 – 16.00 Ääsmäe PK MV välikergejõustikus Laagri kooli staadionil (õpetaja Kristjan Küttis)
8.30 – 11.45 I-III klass
11.25 – 14.00 IV – VI klass
13.40 – 16.00 VII – VIII klass
►9.15 – 17.00 Harjumaa TV 10 OS finaal Kuusalus (õpetaja Kristjan Küttis).
►10.00 9. klassi eesti keele ja kirjanduse lõpueksam (eksamikomisjon).
►12.00 – 16.15 Pikapäevarühma piknik Voore külas Pesa talus (pikapäevarühma õpetaja Airi Siim).
►15.00 Õpetajate töökoosolek – viimase koolipäeva ürituse organiseerimine (direktor Jaanus Kallion).

T 03.06
► 9.25 – 10.10 9. klassi matemaatika lõpueksami konsultatsioon (õpetaja Piret Kunts).
12.15 Õppenõukogu nr 2 (direktor Jaanus Kallion, õppenõukogu sekretär Liina Tamm)
Päevakorras:
1. 1.-8. klassi õpilaste järgmisesse klassi üleviimise otsustamine
2. Õpilaste täiendavale õppetööle jätmise otsustamine
► 13.30 – 15.00 3. klassi rattamatk Pällu külla (õpetaja Merle Laretei).

K 04.06
► 9.30 – 11.05 1.-8. klassi õppeaasta lõpuaktus (direktor Jaanus Kallion, õppealajuhataja Helje Kala, huvijuht Piret Kunts).
► 11.30 – 13.30 Viimase koolipäeva ühendproovid (huvijuht Piret Kunts).
►13.30 – 14.00 Lauljate proov (õpetaja Linda Kardna).
► 14.00 9. klassi matemaatika lõpueksami konsultatsioon (õpetaja Piret Kunts).

N 05.06
► 9.00 – 16.30 2. klassi õppekäik TTÜ muuseumisse (õpetaja Helene Arula).
► 17.00 – 21.00 Viimase koolipäeva kontsert (huvijuht Piret Kunts, Ääsmäe noortekskuse töötaja Kerttu Vetema).

R 06.06
► 10.00 – 13.00 9. klassi matemaatika lõpueksam (eksamikomisjon).
► 18.00 – 21.00 Kiisa rahvamaja teatrietendus Michel Cooney „Rahauputus“ (külakogu).

L 07.06
► Ääsmäe küla kevadlaat (külakogu).

P 08.06
► 9.30 – 16.00 Harjumaa MV kergejõustikus Kosel (õpetaja Kristjan Küttis).
► Saue valla rattamatk.

2014.06.05 suur PEREPIDU

Koolibuss sõidab neljapäeval ainult õhtul:
Maidla Jõe infotahvel 15:00 – Maidla 15:10- Voore 15:30- Jõgisoo- 15:35- Valingu 15:45- Keila 15:50- Ääsmäe 16:10

Ääsmäe 21:10 –Keila 21:25 –Valingu 21:30 –Jõgisoo 21:40 –Voore 21:50 –Maidla 22:10 – Maidla Jõe tänava infotahvel 22:20.