Monthly Archives: detsember 2014

Nädala info 15.- 20.12.2014

E 15.12.2014
► 8.20  kogunemine (juhi abi Helje Kala).
► 10.30 juhtkonna koosolek (direktor Jaanus Kallion).
► 17-20.00 6. klassi jõuluõhtu kodundusklassis (õpetaja Siret Saarniit).
Õpetajad Merle Laretei ja Airi Siim  osalevad koolitusel ”Andekas laps koolis”

T 16.12
► 8.30 – 10.10 jõulupeo proov (huvijuht Piret Kunts, õpetaja Linda Kardna).
► 12.00 – 13.30 jõulutervituse viimine pensionäride ühendusele (huvijuht Piret Kunts, õpetaja Linda Kardna).
Õpetajad Merle Laretei ja Airi Siim osalevad koolitusel ”Andekas laps koolis”.
► 18.00 – 21.00 noortekeskuse jõulupidu  noortekeskuses (Maarja-Liis Tahk).

K 17.12
►12.30-15.30 5. klassi jõulupidu Kuristu loomaaias (Õpetaja Piret Tillo).
► 13.30 – 17.30 Audentese Jõuluvõistlus (õpetaja Kristjan Küttis).
 14.30-19.30 8. klassi õppekäik Nukumuuseumisse ja jõululõuna Tallinnas (õpetaja Anu Ariste).
17.30 – 19.30 lasteaia jõulupidu Ääsmäe koolis (Ääsmäe Lasteaed).

N 18.12
Hommikul õppetööd ei toimu, ootame kooli jõulupeole ja laadale. Bussid sõidavad erigraafiku alusel.
► 16.00 -18.00 direktor Jaanus Kallion osaleb Saue valla volikogu istungil.
18.00 – 20.15 Ääsmäe kooli jõulupidu ja heategevuslik käsitöölaat (huvijuht Piret Kunts, juhi abi Helje Kala, lastevanemate hoolekogu).

R 19.12
► Bussid liiguvad erigraafiku alusel
Info Ääsmäe kooli kodulehel.
►8.15 – 9.00 koolitöötajate vastuvõtt (õppealajuhataja Riina Kink).
9.00 – 12.10 õppetöö
RIIETUS PIDULIK!

L 20.12
►  jõuluvaheaeg 20. detsember 2014. a kuni 4. jaanuar 2015. a

Õnnitleme!
Klaus Laurik
saavutas Tallinnas 2.12.2014
Harjumaa  TV 10 Olümpiastart I etapil
nooremate poiste seas kõrgushüppes tulemusega 1.30 m III koha.
Ken-Martti Piibar
saavutas Tallinnas 2.12.2014 Harjumaa
TV 10 Olümpiastart I etapil nooremate poiste seas
kõrgushüppes tulemusega 1.30 m III koha.
Urmet Neem
saavutas Tartus 6.12.2014 vabariiklikul
TV 10 Olümpiastart I etapil nooremate poiste seas kuulitõukes tulemusega 8.12 m IV koha.
Treener Kristjan Küttis

Nädala info 08.- 14.12.2014

E 08.12.2014
► 8.20  kogunemine (juhi abi Helje Kala).
► 10.30 juhtkonna koosolek (direktor Jaanus Kallion).
► 15.15 8. klassi ümarlaud 8. kassis (aineõpetajad, Riina Kink).

T 09.12
► 14.00-17.30 Jaanus Kallion osaleb Haridusministeeriumi poolt korraldatud ümarlaual.
► 15.00-19.00 5. ja 6. klass osalevad Muraste looduskooli õppeprogrammis „Valguse ootus“ (Piret Tillo, Siret Saarniit).
►18.00 2. klassi lastevanemate koosolek (Helje Kala).
► 19.00 jõulupeo töörühma koosolek (Helje Kala).

K 10.12
►10.20- 11.20 füüsikaülesannete võistlus „Kajakas“ (Kirsti Solvak).
► 14.10 – 17.00 2. klassi klassiõhtu oma klassis ja aulas (Helje Kala).
15.15 töökoosolek (Riina Kink, Jaanus Kallion)
* II pa üldtööplaan
* õppekava töörühmad
* uuest arengukavast
* lahtised tunnid

N 11.12
12.30-16.00 4. kl klassiõhtu (Merle Laretei).
► 15.00 Laagri koolis e-pärastlõuna (IKT-vahendite tutvustus ja kasutamine).

R 12.12
► 10.00-12.15 lasteaia jõulupeo peaproov aulas (Ääsmäe Lasteaed).
► 11.00-14.00 1. klass külastab Vanamõisa Jõulumaad (Liina Tamm, Elili Orav).
► 14.15 väljasõit Tartusse teatrietendusele „ Madissoni maakonna sillad“

L 13.12
► 8.50 – 13.30 maakondlik geograafiaolümpiaad Viimsis (Siret Saarniit).

XII Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistluste eelvoor
toimus 26. novembril 14 maakonnas.

Ääsmäe kooli võistkond pääses Harjumalt põhikooli võistkondadest edasi finaalvõistlusele (7.03.15 Viimsis).
Võistkonda kuulusid 9.kl õpilased: Sandra Smirnova, Karl Joann Jürimaa,
Siim Edvard Sinimeri, Karmo Rotka.