Lp lapsevanemad!

Ääsmäe kooli õpilased on koolivormi kandnud alates 2015/2016 õppeaastast. Koolivorm on kujundatud just meie kooli õpilaste ja nende vanemate soove silmas pidades mugavaks ja praktiliseks koolirõivaks. Võtsime koolivormi kasutusele sellepärast, et see aitab kõiki õpilasi tunda kooliperre kuuluvana ja loob akadeemilisema keskkonna.

Koolivormi kandjaid on silmatorkavalt palju, rohkem muidugi nooremate õpilaste hulgas. Soovime näha koolivormi iga õpilase seljas.

Kui te koolivormi kevadel tellite, saate tellitu kätte augusti lõpus koolimajast. Koolivormi saab tellida ka jooksvalt e-poe kaudu ja vajadusel on võimalik suurusi proovida ka ettevõtte Norrison OÜ vabrikupoes Tallinnas. Kõik koolivormiga seotud informatsioon on üleval kooli kodulehel.

Lugupidamisega,
Jaanus Kallion
Ääsmäe PK direktor

Meeldetuletus! Koolivorm

Väljavõte kodukorrast ptk III p 2 
10) kõigil õpilastel on kohustuslik kanda igapäevaselt korrektset koolivormi või rõivastust.
11) riietuda puhtalt ja korrektselt;
12) kanda koolis vähemalt üht kooli logoga koolivormi osa või kooli triiksärki.

Koolivormi ettetellimiskeskkonna link: https://koolivorm.norrison.ee/536-aasmae-pohikool
Koolivormi tellimiseks on avatud E- pood aastaringselt (tooteid valikuliselt): https://norrison.ee/et/content/23-koolivormi-e-pood

► 
Aktiivsete lapsevanemate poolt on moodustatud FB grupp, kus on võimalik müüa/vahetada koolivormi riideid. Vaadake järgi, ehk on just teie perel midagi sobivat