2020-21 õa saavutused

► Marlen Olivia Krull (9. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-16 vanuseklassis kuulitõukes tulemusega 10.78 m I koha (29.08.2020).
Marlen Olivia Krull
(9. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-16 vanuseklassis kettaheites tulemusega 29.90 m I koha (29.08.2020).
Marlen Olivia Krull
(9. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-16 vanuseklassis odaviskes tulemusega 23.97 m III koha (29.08.2020).
Joonatan Jürimaa (9. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-16 vanuseklassis kaugushüppes tulemusega 6.19 m II koha (29.08.2020).
Joonatan Jürimaa
(9. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-16 vanuseklassis 100 mj tulemusega 12,38 sek II koha (29.08.2020).·
Simona Rõõmusaar (8. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-16 vanuseklassis odaviskes tulemusega 24.12 m II koha (29.08.2020).
Tauro Nugis (7. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-14 vanuseklassis kõrgushüppes tulemusega 1.35 m II koha (29.08.2020).
Tauro Nugis
(7. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-14 vanuseklassis kuulitõukes tulemusega 7.57 m II koha (29.08.2020).
Tauro Nugis
(7. kl) saavutas Kosel Harjumaa meistrivõistlustel kergejõustikus U-14 vanuseklassis kettaheites tulemusega 23.02 m III koha  (29.08.2020).
Treener Kristjan Küttis

► Elis Filippov (5.b kl) saavutas Rakveres Vabariiklikul TV 10 OS IV etapil palliviskes nooremate tüdrukute (2008-2009 s.) seas tulemusega 46.61 m VI koha (06.09.2020).

► Elis Filippov (5.b kl) saavutas Kosel Harjumaa TV 10 OS finaaletapil mitmevõistluses (6 ala) nooremate tüdrukute (2008-2009 s.) seas tulemusega 3410 punkti II koha (15.09.2020).

► Joonatan Jürimaa (9. kl), Ken-Martti Piibar (9. kl), Ranel Laanemets (9. kl) ja Kardo Kuusk (9. kl) saavutasid Kosel Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioniteatejooksudes 8.-9. klasside noormeeste arvestuses 4x100m ringteatejooksus tulemusega 49,9 sek I koha (18.09.2020).
Karl Gustav Viisitamm (5.b kl), Ander Õisnurm (5.b kl), Rasmus Naber (5.a kl) ja Heinar Orusalu (4.a kl) saavutasid Kosel Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioniteatejooksudes kuni 5. klasside poiste arvestuses 4x50m ringteatejooksus tulemusega 1.31,1 min I koha (18.09.2020).

Elis Filippov (5.b kl), Claudia Elis Rõõmusaar (5.b kl), Viktoria Slizunov (5.b kl) ja Mirete Hunt (4.b kl) saavutasid Kosel Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioniteatejooksudes kuni 5. klasside tüdrukute arvestuses 4x50m ringteatejooksus tulemusega 32,3 sek II koha (18.09.2020).

Elis Filippov (5.b kl), Claudia Elis Rõõmusaar (5.b kl), Viktoria Slizunov (5.b kl), Mirete Hunt (4.b kl), Sandra Lee Ottmann (3. kl), Karl Gustav Viisitamm (5.b kl), Johann Mattias Viisitamm (5.b kl), Ander Õisnurm (5.b kl), Rasmus Naber (5.a kl) ja Heinar Orusalu (4.a kl) saavutasid Kosel Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioniteatejooksudes kuni 5. klasside arvestuses 10x55m pendelteatejooksus tulemusega 1.43,0 min III koha (18.09.2020).

Karl Gustav Viisitamm (5.b kl), Johann Mattias Viisitamm (5.b kl), Rasmus Naber (5.a kl) ja Heinar Orusalu (4.a kl) saavutasid Kosel Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioniteatejooksudes kuni 5. klasside poiste arvestuses 4x400m ringteatejooksus tulemusega 5.18,0 min III koha (18.09.2020).

► Karl Gustav Viisitamm (5.b kl), Johann Mattias Viisitamm (5.b kl), Rasmus Naber (5.a kl), Heinar Orusalu (4.a kl) ja Ander Õisnurm (5.b kl) saavutasid Kolgakülas Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel murdmaateatejooksus 5×1000 m kuni 5. klasside poiste arvestuses tulemusega 20.26,0 min III koha (15.10.2020).

► Harjumaa Kooliteatrite Festivalil said eripreemiad Karlssonit kehastanud Signe-Liis Busch ja Pipi rollis Kirsi-Iti Reinu. Parima meeskõrvalosatäitja eripreemia sai Super Mariot kehastanud Anete Heinmets (15.10.20). Juhendaja Anu Linnamägi.