ÄÄSMÄE PÕHIKOOLI HEATEGEVUSLIK JÕULUÕHTU 2023

16.30 käsitöölaat ja õnneloos,
17.00 kohvik ning
18.00 jõulukontsert
*Jõuluõhtu orienteeruv lõpuaeg on u 19.30.

Bussid sõidavad erigraafikuga. Täpsem info https://aasmaekool.ee/uldinfo/koolibuss/

JÕULULAADAST

Õnneloosi ja kohviku tulu koht hääletatakse jõuluõhtul. Valikus on: Varjupaikade MTÜ, Sihtasutus Tallinna Lastehaigla Toetusfond, Eesti Vähiliit, Elamus Ääsmäe koolis.

Laadale on väga oodatud:

* kohvikus müümiseks: kooke, pirukaid, saiakesi, salatikorvikesi, võileibu jm suupisteid, joogiks teed, kohvi, morssi/mahla; serveerimiseks papptaldrikuid, papptopse, lusikaid, kahvleid jne.

NB! Kõik kohapeal söödava koondame kohvikusse, klassides nö kohvikuid ei ole

Klasside laudadel müüdava kauba tingimus on, et kõik peab olema isevalmistatud ja/või looduslik!

*  õnneloosi võib tuua ka asju mis ei ole isevalmistatud ja/või looduslik.

Tule ja anna oma panus!

Suur roll laada õnnestumisel on lastevanematel – võiks mõelda, mis oleks see, mida laps võiks raha kogumise eesmärgil laadal müüa? On väga teretulnud, kui ka vanemad koos lapsega mõtleks, ideid annaks, lapsi abistaks ning aitaks kodus laadal müümiseks kaupa meisterdada/valmistada. Asju ei pea olema palju, kuid need võiks olla sellised, mida soovitakse ka  osta (k.a kaubanduslik välimus). Eelmiste aastate kogemus ütleb ka seda, et inimesed tulevadki otsima jõulukingitusi – seega võiks mõelda sellel suunal. Iga klass teenib raha täpselt nii palju, kui nad ise müüvad!

Samuti on hea, kui kaup oleks võimalikult mitmekesine.

Kooli poolt organiseerib laata ja kontserti huvijuht Anu Linnamägi anu.linnamagi@aasmaekool.ee

NB! Lapsevanemad, kes on nõus kohvikus abiks olema, andku sellest teada aadressile puuseppkersti@gmail.com

KORRALDUSEST:

• Hakkame kogunema enne laada algust (alates 15.00) – kõik kes soovivad abiks olla müümisel, käsitöö esemetega panustamisel, toiduga varustamisel.
  • Iga klass organiseerib endale müügileti 2. korrusel
  • Kohviku ja õnneloositulu läheb heategevusele (hääletame laadal)
  • Laat toimub koolimaja 2. korruse vahesaalides ning klassiruumides
  • Iga klass organiseerib midagi kohvikus müümiseks (kohvik on ühine, klasside laudadel lahtise söögi müüki ei toimu). Oodatud soolased ning magusad suupisted.
  • NB klassijuhatajad! Iga klass peaks panustama kohvikusse:
  • 1 pk väikseid papptaldrikuid
  • 1 pk kohvi-/teetopse
  • 1 pk kahvleid
  • Kohv, tee, morsi jaoks siirup või mahl, kohvikoor

Palun leppige klassides kokku, kes ja mida eelnimetatutest muretseb!

• Kuna kohvikus on hädasti vaja teenindamisel tööjõudu, siis palun oma valmisolekust selleks eelnevalt teada anda: puuseppkersti@gmail.com

Vajalik vähemalt 4-6 vabatahtlikku.

• Iga klass organiseerib vähemalt 25 toodet õnneloosi. Pilet maksab 2 eurot. Õnneloosi lett organiseeritakse kooli poolt NB! Loosi toodavad esemed peavad olema UUED, puhtad ja korralikud!
  • Õnneloosi kingid tuua klassijuhataja kätte hiljemalt 11. detsembriks.
  • Iga klass müüb enda laual laada puhuks valmistatud tooteid (ka kodudes meisterdatud / tehtud tooted). Kõik esemed peaks olema varustatud hinnasiltidega (toidukraam pakendatud)!

Laat õnnestub ainult siis, kui kõik veidigi oma panuse annavad.

Üheskoos loome kauni jõuluõhtu!

✨✨✨
Ääsmäe Põhikooli heategevusliku jõuluõhtu kohviku ja õnneloosiga kogunes sellel aastal 1472,80€.
Hääletamise tulemused: häälteenamuse sai “Elamus Ääsmäe Põhikoolis” (34,1%).

Aitäh kõigile  jõuluõhtul osalejatele, esinejatele, õpetajatele, lapsevanematele ja taustajõududele.
Taaskord saime kinnitust, et koostöös peitub jõud!

✨✨✨