2019/2020 õa  

Õpetajad  ja klassijuhatajad Õppeaine, klassijuhatamine Kontakt
Agne Piibar 3.B kl klassiõpetaja,
kehaline 1.A j. 5.B 
  agne.piibar@aasmaekool.ee
Aivar Pent tehnoloogiaõpetus 4.-9.kl
 aivar.pent@aasmaekool.ee
Anne Erikson kunstiõpetus 5.-9. kl,
kästiöö ja kodundus 4.-9. kl
anne.erikson@aasmaekool.ee
Anu Ariste inglise keel 3.A, 5.-9. kl,
8. kl klassijuhataja
anu.ariste@aasmaekool.ee
Helen Tammik pikapäevarühma õpetaja
helen.tammik@aasmaekool.ee
Helene Arula töötamine peatunud
helene.arula@aasmaekool.ee
Helje Kala 3.A kl klassiõpetaja 
helje.kala@aasmaekool.ee 
Jaan Sillakivi loodusõpetus 7.kl, informaatika 5.kl., 6.kl klassijuhataja
 jaan.sillakivi@aasmaekool.ee
Jelena Suhhanova vene keel 6.-9. kl
jelena.suhhanova@aasmaekool.ee 
Johanna Muidre 2. eriklassi õpetaja
johanna.muidre@aasmaekool.ee
Kaja Peetson 4.A kl klassiõpetaja
 kaja.peetson@aasmaekool.ee
Katrin Reinsalu-Kütsen 2. kl klassiõpetaja,
matemaatika 5.B
katrin.reinsalu@aasmaekool.ee
Kristina Argel  5. ja 3. eriklassi õpetaja, eripedagoog
kristina.argel@aasmaekool.ee
Kristjan Küttis kehaline kasvatus 1.-9. kl,
7.kl klassijuhataja
kristjan.kuttis@aasmaekool.ee
Liisa Kuuskler – Kluust 1.kl klassiõpetaja,
eesti keel ja kirjandus 5.A
liisa.kuuskler@aasmaekool.ee
Margit Odar  4.B kl klassiõpetaja,
pikapäevarühma õpetaja
margit.odar@aasmaekool.ee
Merike Raudkivi
5.B kl klassijuhataja,
muusika 1.-9.kl
merike.raudkivi@aasmaekool.ee
Merle Laretei 1. kl klassiõpetaja,
loodusõpetus 3.A 
merle.laretei@aasmaekool.ee
Mirjam Sillakivi töötamine peatunud
Piret Kunts matemaatika 5.A, 6.- 9. kl,
5.A kl klassijuhataja
piret.kunts@aasmaekool.ee
Piret Tillo inimeseõpetus 5.-8. kl,
inglise keel 2. 3.B, 4.A ja B
piret.tillo@aasmaekool.ee
Siiri Jantson eesti keel ja kirjandus  5.B, 6.-9.kl,
9.kl klassijuhataja
siiri.jantson@aasmaekool.ee
Siret Saarniit loodusõpetus 5.-6.kl, bioloogia, geograafia, keemia
siret.saarniit@aasmaekool.ee
Sirle Sillaste abiõpetaja
sirle.sillaste@aasmaekool.ee
 Toivo Värbu füüsika 8.-9.kl,
esinemisõpetus 8. kl
toivo.varbu@aasmaekool.ee
Tiina Selke muusika 1.-3. kl,
folklooriõpetus 4. kl
tiina.selke@aasmaekool.ee
Virve Õunapuu ajalugu ja ühiskonnaõpetus
virve.ounapuu@aasmaekool.ee