2020/2021 õa  on täiendamisel!!! HETKEL ON SEES KOHATI VANA INFO! 

Õpetajad  ja klassijuhatajad Õppeaine, klassijuhatamine Kontakt
Agne Piibar 4.B kl klassiõpetaja,
kehaline …
  agne.piibar@aasmaekool.ee
Aivar Pent tehnoloogiaõpetus 4.-9.kl
7. kl klassijuhataja
 aivar.pent@aasmaekool.ee
Anne Erikson kunstiõpetus 5.-9. kl,
kästiöö ja kodundus 4.-9. kl
anne.erikson@aasmaekool.ee
Anu Ariste inglise keel 4.A, 6.-9. kl,
9. kl klassijuhataja
anu.ariste@aasmaekool.ee
Elen Anger  1. kl klassiõpetaja
elen.anger@aasmaekool.ee
Helen Tammik pikapäevarühma õpetaja
helen.tammik@aasmaekool.ee
Helene Arula matemaatika
helene.arula@aasmaekool.ee
Helje Kala 4.A kl klassiõpetaja 
helje.kala@aasmaekool.ee 
Jelena Suhhanova vene keel 6.-9. kl
jelena.suhhanova@aasmaekool.ee 
Johanna Muidre 2., 3. eriklassi õpetaja
johanna.muidre@aasmaekool.ee
Kadri Sulp  ajalugu ja ühiskonnaõpetus
5.A, 5.B, 9. kl 
kadri.sulp@aasmaekool.ee
Kaja Peetson
5.A kl  klassijuhataja
 kaja.peetson@aasmaekool.ee
Katrin Reinsalu-Kütsen 3. kl klassiõpetaja,
matemaatika 5.B
katrin.reinsalu@aasmaekool.ee
Kristina Argel  6. ja 4. eriklassi õpetaja, eripedagoog
kristina.argel@aasmaekool.ee
Kristjan Küttis kehaline kasvatus 1.-9. kl,
8.kl klassijuhataja
kristjan.kuttis@aasmaekool.ee
Liisa Kuuskler – Kluust 2. A kl klassiõpetaja,
eesti keel ja kirjandus 5.A
liisa.kuuskler@aasmaekool.ee
Margit Odar kunst ja tööõpetus 1.A, 2.A, V, 3.V; 
käsitöö 5.A, B; 6.V õpetaja;
pikapäevarühma õpetaja;
5.B kl klassijuhataja
margit.odar@aasmaekool.ee
Merike Raudkivi
muusika 1.-9.kl
6.B kl klassijuhataja
merike.raudkivi@aasmaekool.ee
Merle Laretei 2. B kl klassiõpetaja,
loodusõpetus 3.A 
merle.laretei@aasmaekool.ee
Mirjam Sillakivi töötamine peatunud
Piret Kunts matemaatika
6.A kl klassijuhataja
piret.kunts@aasmaekool.ee
Piret Tillo inimeseõpetus 5.-8. kl,
inglise keel 3. 4.B, 5.A ja B
6.A kl asendusklassijuhataja
piret.tillo@aasmaekool.ee
Siiri Jantson eesti keel ja kirjandus  5.B, 6.-9.kl
siiri.jantson@aasmaekool.ee
Siret Saarniit loodusõpetus 5.-6.kl,
bioloogia, geograafia,
5.kl  informaatika
siret.saarniit@aasmaekool.ee
Sirle Sillaste abiõpetaja
sirle.sillaste@aasmaekool.ee
Tiina Selke muusika 1.-3. kl,
folklooriõpetus 4. kl
tiina.selke@aasmaekool.ee
 Toivo Värbu esinemisõpetus 8. kl
toivo.varbu@aasmaekool.ee
Toomas Esvald  keemia, füüsika,
 loodusõpetus 7. kl 
toomas.esvald@aasmaekool.ee
Virve Õunapuu ajalugu ja ühiskonnaõpetus 6.-8. kl
virve.ounapuu@aasmaekool.ee