daily-logo

Palume lapsevanematel ja koolipersonalil, kes on teinud toitkooli.ee keskkonnas (hommikusöök, koolieine, pikapäeva rühma eine, huviringi pakk vms) tellimusi kuupäevadeks 11.03.21 – 11.04.21, need tühistada. Tühistamise juhend asub siin. Selle perioodi eest tühistatud summa jääb Teie toitkooli.ee kontole ettemaksuks, tehtud tellimuste kuupäevad automaatselt edasi ei lükku. Ettemaksusumma arvestatakse maha järgmise tellimuse eest tasumisele kuuluvast summast. 2020/2021 õppeaasta jooksul tühistatud tellimuste eest kasutamata jäänud ettemaksu summad kanname tagasi juunis, pärast kooliaasta lõppu.

BRE tutvustav info ning koolilõuna ja koolieine toiduraha maksmise kord Ääsmäe Põhikoolis
Hinnad: hommik (8-8.30)  –  0.40 €, pikapäevaeine (14-14.30) – 0.92 €, lõuna  õpetajatele  –   1.32  €

► Isikuandmete töötlemise kord (toitlustaja Baltic Restaurants Estonia). Eesmärk: sätestada ettevõtteülesed protseduurireeglid laste terviseandmete turvalise töötlemise tagamiseks. Isikuandmete töötlemise kord on meie kodulehel siin.

►  Infokiri kartulitest ja nende töötlemisest.

►  Koolilõuna menüüd.