2000 (10. lend)

Tuuli Eesoja
Martin Illak
Janika Joon
Kally Kaldmaa
Märt Kontus
Rene Korniljev
Eike Kruus
Kaire Lember
Margus Metsaots
Merlin Moondu
Aivo Neem
Kaido Niin
Mart Riga
Kristi Tubli
Virko Vaht

Klassijuhatajad: Armilda Viljamaa, Eda Liiväär, Piret Hiisjärv

2001 (11. lend)

Daisy-Lola Arakas
Grete-Lotte Arakas
Tanel Hunt
Kersti Ivanova
Janno Järvsaar
Kaisu Kruus
Aili Mitt
Merilin Navatskas
Andre Neem
Kati Niin
Ando Pedanik
Helikar Pilv
Harro Puusild
Janek Suurkütt
Timo Suvi
Maiko Tulver
Eveli Varik

Klassijuhatajad: Siiri Kallion, Helje Kala, Luule Vain ja Ants Vospert

2002 (12. lend)

Raul Agar
Marju Alber
Anneli Annert
Kristjan Hiisjärv
Taavi Kala
Jako Kesa
Kristjan Paalberg
Raivo Pilder
Hando Prengel
Rasmus Reemann
Annika Valk
Kristi Valk
Karmen Veskilt

Klassijuhatajad: Ingrid Grünberg, Heli Nurger, Jaanus Kallion ja Siret Saarniit

2003 (13. lend)

Marit Areng
Sergei Gusev
Heikko Hartikhainen
Kaur Ivanov
Erkki Joon
Asso Jõepera
Kaidi Keidla
Keidi Keidla
Kaidi Kivisilla
Kaarel Kruus
Evelin Laanest
Kenneth Laas
Evelin Mitt
Kadi Nisu
Triin Peterson
Kristi Simovart
Hedi Suvi
Merlin Tammar
Maris Tulver

Klassijuhatajad: Ülle Tigasson ja Piret Hiisjärv

2004 (14. lend)

Ain Alber
Jarkko Hartikhainen
Kairi Järvsaar
Madis Kakk
Tõnis Kakk
Kaido Kivisilla
Kaija Kontus
Marko Kontus
Helen Kruus
Liis Kruus
Matti Küüt
Kaupo Pilder
Katrin Rande
Peeter Tubli
Liina Valkiainen
Kalev Vallsalu
Sander Voitka

Klassijuhatajad: Armilda Viljamaa, Anne Erikson, Silvi Saarniit ja Ants Vospert

2005 (15. lend)

Aire Alber
Maire Alber
Marje Allikmets
Martin Annert
Mariliis Areng
Kristi Bode
Sten Ivanov
Angela Jüristo
Katrin Kiilberg
Katrin Kivisilla
Kadri Küüt
Jaanika Laanest
Edeli Mardiste
Urmo Metsamart
Alo Peegel
Kaupo Peetso
Janek Reemann
Karin Saimre
Liina Silma
Jarmo Talv
Liisi Talv

Klassijuhatajad: Helje Kala, Viivi Maripuu ja Siret Saarniit

2006 (16. lend)

Ivar Agar
Anu Annert
Carmen Koppel
Kristi Kotkas
Eerik Paal
Jürgen Peterson
Liana Põldver
Taavi Reemann
Siim Sanglepp
Andre Simovart
Mari-Liis Tammik
Tomas Tibbing
Ivo Tori

Klassijuhatajad: Ingrid Kitt, Terttu-Triin Tomusk, Jaanus Kallion

2007 (17. lend)

Mikk Jüristo
Harry Kombe
Annika Kontus
Maarja Laineviir
Pirgit Lillemets
Katiliina Pilder
Kristo Puhm
Triin Tarand
Heidi Türkson
Merilin Vahersalu
Kristo Vedernikov
Kerttu Vetemaa
Tarvi Viita

Klassijuhatajad: Jelena Suhhanova

2008 (18. lend)

Marge Alber
Sander Kask
Kalju Kotkas
Annika Kruus
Jaanus Laineviir
Kenneth Lond
Reigo Mihkelsoo
Reelika Pedak
Geidi Peenmaa
Veiko Puronen
Rahel Raudamäe
Triin Roosimäe
Gerli Tammar
Kersti Valk
Rauno Varik

Klassijuhataja Kristjan Küttis
Abiklassijuhataja Aivar Pent

2009 (19. lend)

Margus Alber
Regina Herman
Rauno Jalukse
Andrus Kontus
Martin Kõrvas
Margit Mitt
Maria Niinepuu
Laura Pajula
Anett Pilder
Roger Rehepapp
Elvis Sikkar
Hedwig Suvi
Paavo Suvi

Klassijuhatajad: Ingrid Kitt, Anne Erikson, Ants Vospert, Nady Vest, Piret Tillo