Täiendatud 6. sept 2023
Õpetajad | Õppeaine, klassijuhatamine | ESMASPÄEV | TEISIPÄEV 7.-8. tund VASTAMISED ruum 246 |
KOLMAPÄEV
|
NELJAPÄEV | REEDE |
Agne Piibar | 3. B kl klassiõpetaja, kehaline kasvatus 1.B, 3.B, 4.B, 5.B |
7. tund või kokkuleppel |
||||
Aivar Pent | tehnoloogiaõpetus 4.-9. kl liiklusõpetus 3. kl 5.A kl klassijuhataja |
Kokkuleppel | Kokkuleppel | Kokkuleppel | ||
Anu Ariste | inglise keel 5.-9. kl, 7. A kl klassijuhataja |
7.-8. tund või kokkuleppel | ||||
Anu Kuusler | 3.A kl klassiõpetaja, loodusõpetus 5., 7. kl |
7. tund | ||||
Anu Linnamägi | kunst 6. kl, 6. kl klassijuhataja |
7. tund/ kokkuleppel | ||||
Egne Korol | eesti keel ja kirjandus 6.-8. kl | 7.–8. tund või kokkuleppel | ||||
Helene Kala | matemaatika 5.-7., 9. kl | 7.-8. tund või kokkuleppel | ||||
Helje Kala | 4. A kl klassiõpetaja, eesti keel 4. A, matemaatika 4. A |
6. tund | 6. tund | |||
Jelena Suhhanova | vene keel 6.-9. kl, 5. B kl klassijuhataja |
7.t või kokkuleppel |
||||
Kadri Sulp | 7. B klassijuhataja, ajalugu ja ühiskonnaõpetus 5.-9. kl | 8. tund või kokkuleppel | 8. tund või kokkuleppel | |||
Kai Klein | 7.e kl loodusõpetus, keemia 8.-9. kl, füüsika 8.-9. kl | 8.t või kokkuleppel | ||||
Katrin Reinsalu-Kütsen | 2. kl klassiõpetaja, matemaatika 4. .A, 4. B kl, kunst 4. A kl, loodusõpetus 4. A kl |
6.t v või kokkuleppel | ||||
Kelly Keevallik | 1.B klassiõpetaja, inglise keel 3. kl |
6.-7. tund või kokkuleppel | ||||
Kristjan Küttis | kehaline kasvatus, 8.B kl klassijuhataja |
8t.või kokkuleppel | ||||
Liia-Mai Niidu | käsitöö, kodundus 5.-9. kl, kunst 7.-9. kl |
8. tund või kokkuleppel | ||||
Maarja-Liis Tahk | matemaatika 6.-9. kl, 8. A kl klassijuhataja |
7.-8. tund või kokkuleppel | ||||
Mare Mark | hispaania keel 6. kl | 6.-7. tund kokkuleppel | kokkuleppel | |||
Merike Raudkivi | muusika 1.-9. kl, 9.B kl klassijuhataja |
kokkuleppel 8.tund |
||||
Merle Laretei | 1.A kl klassiõpetaja, 5. kl kunst, 4.A kodundus, käsitöö |
6.-7. tund või kokkuleppel | ||||
Piret Kunts | matemaatika 5. kl, 7.-8. kl, rütmika 1. kl |
8.tund või kokkuleppel | ||||
Piret Tillo | inimeseõpetus 5.-8. kl, ühiskonnaõpetus 6. kl inglise keel 2., 4.-6. kl. 9. A kl klassijuhataja |
7. tund | 5. tund (vajadusel) | |||
Siiri Jantson | 5.-6., 9. kl eesti keel ja kirjandus | 7. ja 8. tund | ||||
Siret Saarniit | loodusõp 6. kl, bioloogia 7.-9. kl, geograafia 7.-9. kl |
7.-8. t või eraldi kokkuleppel | ||||
Tiina Selke | muusika 1.-3. kl, folklooriõpetus 4. kl |
kokkuleppel | ||||
Toivo Värbu | esinemisõpetus 8. kl | kokkuleppel | ||||
Urmi Tõlgo | 4. B kl klassiõpetaja, 5., 7. kl informaatika |
7. tund | ||||
ESMASPÄEV | TEISIPÄEV | KOLMAPÄEV | NELJAPÄEV | REEDE |