2018-19 õa ürituste plaan

*Ürituste plaanis võib sisse tulla muudatusi.

Aeg Tegevus
2. jaan Teivashüppe GP Tallinna etapp
3.-4. jaan Õpetajate võrkpalli võistlused
15. jaan Põhikooli valikeksami valimise info 9. klassi õpilastele
15. jaan Inglise keele online viktoriin “The USA” (korraldaja Kiili Gümnaasium)
15. jaan Harjumaa TV 10 OS II etapp 
18. jaan Inglise keele teemapäev 5. klasside Spelling Bee Aruküla Põhikoolis
19. jaan Üleriigilise füüsikaolümpiaadi Harjumaa voor
19. jaan TV 10 OS II etapp
1. veebr Matemaatikanädal 1.-3.kl
21.-25. jaan “Tagasi kooli” nädal 
22. jaan 2.-4. kl poiste joonistamispäev “Operatiivsõidukid”
22. jaan 1. poolaasta lõpp. 1. ja 2. klassile hinnangud
23. jaan Harjumaa 2019. aasta mv noortele sisekergejõustikus
23. jaan Harjumaa etlejate konkurss 4.-9.kl
25. jaan Põhikooli lõpetaja teatab kooli juhtkonnale õppeaine, milles ta soovib sellel õppeaastal sooritada valikeksami
26.  jaan Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
26.-27. jaan Eesti U14 ja U16 talvised meistrivõistlused kergejõustikus
28.-31. jaan Harjumaa MV võrkpallis (7.-9. kl tüdrukud)
30. jaan Tantsupeo ülevaatus Kosel 2.-4.kl
31. jaan Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl 
31. jaan Nuputa eelvoor 5.-7.kl
5. veebr TURVALISE INTERNETI PÄEVA tähistamine
2. veebr Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebr Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9.kl
7. veebr. 1. klassi 100 päeva koolis
7. veebr Maakondlik 3. klasside õpioskuste olümpiaad
8. veebr Ühiskonnaõpetuse olümpiaad Harjumaa voor (veebipõhine) 6, 8.-9.kl
9. veebr Legopäev Kolga Koolis 1-3?.kl
9. veebr Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9.kl
11.-15.veebr Sõbrapäev, muusikaviktoriin 4.-9.kl ja 1.-3.kl
11-15. veebr Rahulolu-uuringute läbiviimine huvigruppide hulgas
11-15. veebr Ääsmäe PK mv suusatamises
12. veebr,  Üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
18.-22.veebr Kaunite kunstide nädal
18.-22.veebr Mälumängu II voor. Teemaks on Eestimaa (ajalugu, poliitika, rahvakalender, loodus, kultuur)
18.-22.veebr Eesti Vabariigi aastapäeva nädal . Aktus 22.02.
19. veebr Etendus “Kalevipoeg” Ääsmäe Lasteaiaga (1.-2.kl)
veebr- märts 4.A klassi loodushariduslik õppekäik “Mikroskoobitund- rakud” (Loodusmuuseum, KIK rahastus)
veebr- märts 4.B klassi loodushariduslik õppekäik “Mikroskoobitund- rakud” (Loodusmuuseum, KIK rahastus)
veebr-  märts 3.A klassi  õppekäik “Elekter-tekkimine, tekitamine, säästmine” (Kohila Keskonnahariduse Keskus, KIK rahastus)
veebr- märts 3.B klassi  õppekäik “Elekter-tekkimine, tekitamine, säästmine” (Kohila Keskonnahariduse Keskus, KIK rahastus)
VAHEAEG 25.02-03.03.2019
 4. märts 8. klassi üleminekueksami kinnitamine
5. märts Sõudeergomeetri võistlus “Tiri, aga tõmba”
7. märts Harjumaa 1.-4.kl playbox´ide esitamise võistlus Kose G
8. märts 2.trimestri lõpp
8. märts Üleriigilise 4-6.kl matemaatikaolümpiaadi Harjumaa voor
III trimester (11.03-10.06.19)
11-15. märts Emakeelepäev (väitlus).  Keeltenädal
13.märts Kuldvillak “Elizabeth II and her close family”
15. märts Inglise keele teemapäev. 6. klasside video-konkurss tervise/liikumise/spordi vmt 
15.märts 7. kl loodushariduslik õppekäik (Energiakeskus, KIK rahastus)
20. märts Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused sisekergejõustikus
20. märts Inimeseõpetuse maakondliku teemapäev “Turvalisus”
21. märts Matemaatikavõistlus KÄNGURU
22. märts Maakonna tehnoloogiaõpetuse olümpiaad 9.kl
30. märts TV 10 OS III etapp
6. märts II geograafia teine teemapäev Loksal (8.kl võistkond) 
märts- apr 5. klassi loodushariduslik õppekäik (KIK)
märts-mai 4.-5. kl osalevad Loodushariduslikus projektis “Tere, kevad! 2018”
märts Saue valla laululaps
märts Harju mk II kl mõistatustepäev ja III kl kõnekäändude päev Kiilis
3.-4. aprill Tantsupeo II ülevaatus 2.-4.kl
7. aprill Võimlejate tantsupeo ülevaatus 7.-9.kl
10. aprill 2.-4. kl tüdrukutele  joonistamispäev “Joonistan laulu”
1. aprill Naljapäev
… aprill Mudilaskoori laulupeo ettelaulmine
29. aprill- 3. mai 9. kl eesti keele ja kirjanduse proovieksam
17.aprill Inglise keele teemapäev 3.klassidele English Action Song Competition Järveküla koolis
17.aprill Miniõpilaskonverents  Laulu- ja tantsupidu
18. aprill Õpilaskonverents Laulu- ja tantsupidu
22.04-28.04 VAHEAEG
7. mai Harjumaa koolide murdmaateatejooks 2.-9. kl
19. aprill III geograafia teemapäev (8. kl)
29. aprill Rahvusvaheline tantsupäev
23.aprill Ülemaailmne raamatupäev
30. aprill Reaalainete päev
apr- mai 2.A, B klasside loodushariduslik õppekäik “Loomaaed- erinevad elukeskkonnad” (Tln Loomaaed, KIK rahastus )
aprill-mai 8. klassi loodushariduslik õppekäik “Loodusvööndid” (Botaanikaaed, KIK rahastus)
3.-4. mai Incukalna kooli külaskäik
13-17. mai 9. kl matemaatika proovieksam
9.  mai Kevadkontsert
8. mai 3. klassi tasemetöö eesti keeles
8. mai Inglise keele teemapäev. 4. klassile etluskonkurss Ääsmäe Põhikoolis
14. mai 6. klassi tasemetöö eesti keeles
mai Heategevuslik teatejooks
6. juuni Moeshow
mai Laagri Robocity 2019
21. mai 6. klassi tasemetöö matemaatikas
23.mai Loovtöö kaitsmine
31. mai- 2.juuni Võimlemispidu
15. mai EKSL II liiga kergejõustikus
16.-21. mai Üleilmne orienteerumispäev
16. jaanuar Töötukassa  individuaalvestlused 8. klassi õpilastega
28. mai Lemmikloomapäev
15. mai 3. klassi tasemetöö matemaatikas
17. mai Jalgratturi liikluseksam
16. mai Harjumaa TV 10 III etapp
29.  mai 9. kl lõpukell
30. mai 8. klassi üleminekueksam
19. mai TV 10 OS IV etapp
28.-29.mai Uno Palu auhinnavõistlused mitmevõistluses
20.-24.mai 9. kl valikaine proovieksam
23. mai Harjumaa põhikoolide mitmevõistluse kv
3. juuni Põhikooli  eesti keele eksam.
5. juuni Kooli spordipäev/kooli mängud
4. juuni Pikapäevarühma piknik
1. juuni Harjumaa mv kergejõustikus
juuni Õppekäikude päev
4. juuni  HINDED VÄLJA (3. trimestri ja aastahinded)
10. juuni Põhikooli  matemaatika eksam
6. juuni Õppenõukogu koosolek: õpilase järgmisse klassi üleviimise, täiendavale õppetööle jätmise otsustamine
7. juuni 1.-8. klassi lõpuaktus
8. juuni Kooli lõpu trall- projekt
?17. juuni Järeleksam
19. juuni Õppeaasta  lõpuaktus
8. juuni VIIMANE KOOLIPÄEV
13. juuni Põhikooli  valikaine eksam
6. juuni Harjumaa TV 10 finaal
14.-16. juuni Youth Athletics Games
15.-16. juuni TV 10 finaal (vabariiklik)
18. juuni Õppenõukogu koosolek. 
30.juuni- 7.juuli Juubeli laulu- ja tantsupidu “Minu arm”.
29-30. juuni Eesti mv kergejõustikus U14, U16
18.-25 aug Keeleõppereis Inglismaale (Kent School of English)
aug Õppenõukogu koosolek