2019-20 õa ürituste plaan

*Ürituste plaanis võib sisse tulla muudatusi. Uuendatud 22.09.19

 

I TRIMESTER (1.09-27.11.19)
September-liikumine 

1. sept 

Õppeaasta avaaktus
11. sept  Huviringide laat
2. sept Infotund 8.kl õpilastele loovtöödest
12. sept Klassipiltide tegemine
14. sept Kooliõpilaste Sügis Cup 2018 kergejõustikus (7 õpilast)
17. sept 5.B klassi KIK loodushariduslik õppekäik Loomaaeda “Vesi kui elukeskkond”
17. sept Tantsupeol osalejate tänuüritus 15.00
18. sept Nõmme Sügisjooks 2018
  20. sept Harju mk MV staadioniteatejooksudes (3.-9.kl)
23. sept Sügise sünnipäev (algklassid)
23. sept Hiiu-Lääne-Harju mitmevõistlus kergejõustikus noortele (1.-8. kl)
23.-30. sept Liikumisnädalal spordiga seotud tegevused: 

25.09  krossijooks jm

Õpetaja vs õpilane 100 staadioniringi 

Liikuma kutsuv kool

24. sept Loodusõpetuse  II kooliastme tasemetöö (7. kl)
… sept 6. kl õppekäik “Raba” (KIK rahastus)
25. sept Õpilasesinduse OMA RIIK uute liikmete valimised
26. sept Õpilasesinduse OMA RIIK peaministri valimised
26. sept 5.A klassi KIK loodushariduslik õppekäik Loomaaeda “Vesi kui elukeskkond”
okt Saue Valla sügisjooks 
Oktoober- traditsioonid
2. okt Loodusõpetuse I kooliastme  tasemetöö (4. kl)
2. okt 9. klass õppekäik ”Kivimid ja mineraalid” (Särghaua õppekeksus, KIK rahastus).  C. R. Jakobsoni talumuuseum  (Kurgjal)
4. okt Õpetajate päeva tähistamine. (1.-4. t annavad 9.kl õpilased)
14.-15. okt Ääsmäe Põhikooli MV rahvastepallis 4.-6.kl;
16.-20. okt Inglise keele teemapäev. 8. klassile online viktoriin “Ameerika”
16.oktoober  Harjumaa väikekoolide etnopäev
17. okt Ääsmäe kool 233 
18.okt Ettelugemispäev  raamatukogus  „Heal meelel ja ilusal keelel“
21.-27. okt VAHEAEG
28.okt-1.nov Harjumaa 2019.a koolidevahelised meistrivõistlused rahvastepallis tüdrukud (4. – 5. kl)
November- turvalisus
4.-8.nov Kiva üritus
1.nov Hingedepäev 
4.-8. nov Harjumaa 2019 koolidevahelised MV rahvastepallis 4.-5. kl poisid
5.november 1. klassi loodushariduslik õppekäik “Loomariigi mitmekesisus” (Nõmme loodusmaja, KIK rahastus, A ja B koos)
5.-9. nov Inglise keele teemapäev.  7. klasside kuldvillak “The Royal Family”
7.-8. nov Ääsmäe Põhikooli MV rahvastepallis 1.-3.kl;
11-15. nov Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis 1.-3. kl poisid
… nov Geograafia esimene teemapäev  (8.kl)
15. nov E-õppepäev. (Pärnumaa koolid-Sauga, Tõstamaa)
18. okt Ääsmäe kooli mälumäng 5.-9.kl 1. voor (traditsioonid)
18.-22. nov Harjumaa koolidevahelised MV rahvastepallis 1.-3. kl tüdrukud
21. nov Õpilaskonverents „Lahe koolipäev“
21. nov Playback
25. nov Kadripäev
26. nov Kodanikupäeva tähistamine
27. nov
  • 1. trimestri hinded välja
II TRIMESTER (28.11-9.03.19)
28. nov TV10 ol.start Harjumaa 2018. a finaalvõistluste I võistlus
29.nov-1.dets Robotex 2019
nov Eesti koolinoorte XIII mälumängu meistrivõistlused (7.-9. kl)
nov-dets Pallilahing 1.-3. kl (võrkpall)
Detsember- hoolivus
2. dets Algab jõuluaeg. Advendihommikud
2-6. dets
  1. klass toob jõulukuuse
3.-7. dets 9. klasside vabariiklik inglise keele online olümpiaad (kuulamine, lugemine,  keelestruktuurid) – korraldab Jüri Gümnaasium
7. dets TV 10 OS 2019 I etapp
09.-13.dets Ääsmäe Põhikooli MV akrobaatikas soovijatele
13. dets Jõulukampsuni päev
… dets Õpilaste infomess „Teeviit“
19. dets Jõululaat-jõulupidu
dets Kergejõustiku jõuluvõistlus Audenteses
28.-30.12 ajavahemikul Karel Leetsaare 8. mälestusvõistlus
VAHEAEG 23.12- 5.01.20