Monthly Archives: september 2016

Nädalainfo info 03.-09.10.16

Esmaspäev 03.10.2016
► 8.20 üldkogunemine
► 10.20 juhtkonna koosolek
► 10.00 2. klassid on õppekäigul Muraste Looduskoolis “Avastusretk looduse igapäevaellu”

Teisipäev 04.10
► 8.15 õppenõukogu
Päevakorras:
1. Kooli õppekava läbiarutamine ja arvamuse andmine kooli õppekava ning selle muudatuste kohta
2. Õpilaste kiituskirjaga tunnustamise tingimuste ja korra kehtestamine
► 15.00 Anu Ariste osaleb HITSA koolitusel „Tuleviku Õpetaja: Õpetaja digitaalses ühiskonnas“

Kolmapäev 05.10
► Õpetajate päev
9.00-11.00 on lasteaias 8. klassi õpilased
10.10 tervitused õpetajatele
2.-5. tunnid annavad 9. klassi õpilased
► 14.00-16.00 Jaanus Kallion osaleb Ääsmäe Põhikooli laiendamise ning rekonstrueerimise projekteerimise koosolekul

Neljapäev 06.10
► 9.00- 12.00 1. klassi õppekäik „Loomade mitmekesisus“ Nõmme Loodusmajas
► 14.15 Kooli sünnipäeva töörühma koosolek
► 15.00-18.00 Anu Ariste ja Kristina Argel osalevad Oxford University Press koolitusel “Handling materials in the mixed-ability classroom. Creating a positive learning environment”

Reede 07.10
► 11.00 Piret Tillo osaleb Avita kirjastuse infopäeval raamatukoguhoidjatele

Laupäev 08.10
► 8.15 õpetajad külastavad Eesti Rahva Muuseumi Tartus

Nädalainfo info 26.-30.09.16

Esmaspäev 26.09.2016
► 8.20 üldkogunemine
► 10.20 juhtkonna koosolek
► 4 tunni ajal 3.klassi tervisekontroll, teostab kooliõde
► 14.20 aruteluring: Põhja-Eesti Rajaleidja esindajad, kooli juhtkond ja õpetajad
► 16.00-19.00 inglise keele ring osaleb keeltekohvikus Tallinnas

Teisipäev 27.09
► 12.30 6.kl õpioskuste olümpiaad Saue Gümnaasiumis
► 11.30-15.30 5. kl õppekäik Zookooli tundi Loomaaias
► 15.00-18.00 Anu Ariste osaleb HITSA koolitusel „Tuleviku Õpetaja: Õpetaja digitaalses ühiskonnas“

Kolmapäev28.09
► 10.20 – 11.05 1. klasside õpilastel liiklusloeng
► õpilasesinduse uute liikmete valimised
► 11.30-15.45 6. klassi loodushariduslik õppekäik “Raba”

Neljapäev 29.09
► Eesti Kontsert Teekond haldjariikikoolikontsert-teekond-haldjariiki
10.30- 11.15 3.-9. klass
11.30- 12.15 1.- 2. kl ja lasteaia 3 rühma
► 14.20 kooli sünnipäeva töörühma koosolek
► 15.15 õpetajate inglise keel eesti keele klassis

Reede 30.09
► 8. klassi loovtööde teemade ja juhendajate kinnitamine käskkirjaga
► Tiina Selke koolitusel