Armsad Ääsmäe kooli endised õpilased, vilistlased, endised ja praegused koolitöötajad!

On aeg kokku tulla, et eelmisest aastast edasi lükatud kooli juubelipidu pidada!
Meil on siiras rõõm Teid kutsuda Ääsmäe kooli juubeli aktus-kontserdile ning õhtusele meelelahutusprogrammile
laupäeval, 5. novembril 2022 algusega kell 17.00.

• Ajakava:
    16:00 Registreerimine, tutvumine kooliga
    17:00 Aktus-kontsert
    19:00 Õhtune meelelahutusprogramm DJ Lenny LaVidaga
  • Õhtujuhiks on kooli endine õpetaja Margo Hussar!
  • Toimuvad: oksjon, rahvaviktoriin ning seltskonnamängud.
  • Avatud on ka kohvik-baar, töötab fotoboks ning fotograaf!
  • Üritus on tasuline ning pileteid saab soetada nii internetist (ülekandega) kui ka Ääsmäe Noortekeskusest (sularahas).
    Pileteid saab internetist osta siin: https://fienta.com/et/aasmae-kool-235 Piletite hinnad: sooduspilet* 10€
    tavapilet 15€
    toetaja pilet 50€ (sisaldab kutset direktori pidulikule vastuvõtule ja banketilauale)
    kohapeal on pilet kõigile 25€. Piletite ostmine kohapeal toimub sularahas.
    NB! Fienta keskkonnast piletit ostes lisandub piletile keskkonna teenustasu.
    * Sooduspilet on neile Ääsmäe kooli vilistlastele, kes on lõpetanud Ääsmäe kooli 1985. aastal (k.a)  ja varem.

Küsimused on teretulnud e-posti aadressil kylaline@aasmaekool.ee

Kohtumiseni!