Ääsmäe kooli jõuluõhtu ja heategevuslik jõululaat
toimub  19. detsembril  kell 17-20

Avatud on klasside poolt ettevalmistatud jõululaat,
hoolekogu organiseeritud jõulukohvik ja toimub õnneloos.

Õhtu jooksul toimuvad erinevad esinemised: saab nautida muusikat, tantsu ja jõuluetendust.

Laadaga kogume raha Ääsmäe Põhikooli laste kevadisteks väljasõitudeks (klasside müügiletid) ning kooli vahetundide sisustamise eesmärgil (kohvik ning õnneloos).

LISAINFO!
* Juba varakult hakkame koguma kingitusi õnneloosiks. Ootame teilt uusi kasutamata esemeid. Olgu nendeks siis näiteks värviraamat, koju riiulile nukralt seisma jäänud lauamäng, vanaema kootud villased sokid, purgike mett vms.

*** Kohviku jaoks kogume papptaldrikuid, papptopse, lusikaid, kahvleid, teed, kohvi, siirupit, mahla jne.
Jõulupäeval ootame kohvikusse müümiseks: kooke, pirukaid, saiakesi, salatikorvikesi, võileibu jm suupisteid ja küpsetisi.

Täpsem info: Anu Linnamägi anu.linnamagi@aasmaekool.ee

Olete oodatud!

► Selle päeval hommikul tunde ei toimu. Õpilased tulevad kooli kell 16 või varem, kui õpetajaga on teisiti kokku lepitud.
Reedel, 20.12.19  toimub neli tundi.