Ääsmäe kooli jõuluõhtu ja heategevuslik jõululaat
toimub  19. detsembril  kell 17-20

Meil on hea meel teatada, et tänast ülekannet kooli jõuluetendusest ja esinemistest on võimalik vaadata ka otseülekandena! Vaadake siit!

Avatud on klasside poolt ettevalmistatud jõululaat,
hoolekogu organiseeritud jõulukohvik ja toimub õnneloos.

Õhtu jooksul toimuvad erinevad esinemised: saab nautida muusikat, tantsu ja jõuluetendust.

Laadaga kogume raha Ääsmäe Põhikooli laste kevadisteks väljasõitudeks (klasside müügiletid) ning kooli vahetundide sisustamise eesmärgil (kohvik ning õnneloos).

LISAINFO!
* Juba varakult hakkame koguma kingitusi õnneloosiks. Ootame teilt uusi kasutamata esemeid. Olgu nendeks siis näiteks värviraamat, koju riiulile nukralt seisma jäänud lauamäng, vanaema kootud villased sokid, purgike mett vms.

*** Kohviku jaoks kogume papptaldrikuid, papptopse, lusikaid, kahvleid, teed, kohvi, siirupit, mahla jne.
Jõulupäeval ootame kohvikusse müümiseks: kooke, pirukaid, saiakesi, salatikorvikesi, võileibu jm suupisteid ja küpsetisi.

Täpsem info: Anu Linnamägi anu.linnamagi@aasmaekool.ee

Olete oodatud!

► Koolitöö korraldus 19. ja 20. dets. 2019
19. detsember, neljapäev

Õpilased tulevad kooli kella 16.00. Toimub ettevalmistus kontserdiks ja jõululaada laudade sättimine. 17.00- 20.00 Ääsmäe kooli jõuluõhtu ja heategevuslik jõululaat. Pärast pidu lähevad lapsed koju koos vanematega. Õpilased, kelle bussid tulevad enne 16.00 saavad olla pikapäevarühmas (alates 14.00) või noortekeskuses.
20. detsember, reede
Tunnid toimuvad vastavalt tunniplaanile. Õpilaste koolipäev lõpeb kell 13.15, v.a klassid kellel on reedel 4-tunnine päev.
Pikapäevarühm töötab 12.15- 14.30.