Sel õppeaastal on 24.-26.10.2022 võimalus uuesti osaleda õpihuvilaagris Rakett69,
mis toimub kooli vaheajal Ääsmäe Põhikoolis.
Laager on täiesti TASUTA !

Suunatud 3.-9. klassi õpilastele, kes tunnevad huvi nuputamise, loodusteaduste vastu.
Registreerimine on lõppenud.

Laager algab  10.00, kus tegeletakse sotsiaalsete tegevustega kuni kõik osalejad on saabunud.

Laagri päeva jooksul sooritatakse 3 mängulist katset/võistlust, sekka lõunatoidu-, magustoidu- ja snäkipaus, sotsiaalsed tegevused.  Huvitav ja põnev päev lõpeb kella 16.00 paiku.

Õpihuvilaagri Rakett69 ülevaade https://ahhaa.ee/et/rakett69 ja manuses plakat.

Laagrist:

– Õpilased saavad 3 päeva jooksul lahendada põnevaid ülesandeid ja saada juhendajalt abi nende ülesannete lahendamisel.

– Pakutakse tasuta lõunat, lisaks magustoidu-ja snäkipaus

– Laagrilisele jääb oma T-särk.

– Sotsiaalse tegevusena mängud ja lõbusad tegevused.

–  Laps võib laagrist puududa mõne tunni või päeva põhjustel: haiguse, perekondlikel,  muul trenni / ringi põhjusel, kui vanem sellest teada annab.

– Laager toimub kuni 20 osalejale ja on tasuta.

Rakett69 laagri juhendaja Ääsmäe Põhikoolis on Elen Torn ja Helene Arula