Lp lapsevanemad!

Ääsmäe kooli õpilased on koolivormi kandnud alates 2015/2016 õppeaastast. Koolivorm on kujundatud just meie kooli õpilaste ja nende vanemate soove silmas pidades mugavaks ja praktiliseks koolirõivaks. Võtsime koolivormi kasutusele sellepärast, et see aitab kõiki õpilasi tunda kooliperre kuuluvana ja loob akadeemilisema keskkonna.

Koolivormi kandjaid on silmatorkavalt palju, rohkem muidugi nooremate õpilaste hulgas. Soovime näha koolivormi iga õpilase seljas.

Kui te koolivormi kevadel tellite, saate tellitu kätte augusti lõpus koolimajast. Koolivormi saab tellida ka jooksvalt e-poe kaudu ja vajadusel on võimalik suurusi proovida ka ettevõtte Norrison OÜ poes Tallinnas.

Lugupidamisega,
Jaanus Kallion
Ääsmäe PK direktor

Meeldetuletus meie kooli kodukorrast!

Väljavõte kodukorrast ptk III p 2
10) kõigil õpilastel on kohustuslik kanda igapäevaselt korrektset koolivormi või rõivastust.
11) riietuda puhtalt ja korrektselt;
12) kanda koolis vähemalt üht kooli logoga koolivormi osa või kooli triiksärki.

► Koolivormi tellimine ja ettetellimise perioodid

Koolivormi tellimiseks on avatud E-POOD aastaringselt (tooteid valikuliselt): https://norrison.ee/et/content/23-koolivormi-e-pood
Aastaringselt on e-poes saadaval pusad, polod. Kudumite olemasolu me ei garanteeri, kudumid tuleb tellida ettetellimisperioodil.

I ettetellimise periood  on 1. mai kuni 25. juuni, kättesaamine pakiautomaadist alates 20. august.
II periood 1. september kuni 20.september,
kättesaamine pakiautomaadist alates 10. november.

Aktiivsete lapsevanemate poolt on moodustatud FB grupp (Ääsmäe Põhikooli koolivormi laat), kus on võimalik müüa/vahetada koolivormi riideid. Vaadake, ehk on just teie perele midagi sobivat.