✨Kiitus ja tänu meie kooli tantsulastele ja juhendaja Piret Kuntsile!

Koolitantsu festivalil (11.02.24) saavutasid 2.-6. klassi rahvatantsijad eripreemia: „Tantsijate koostööd esile toov tantsulusti ja rõõmuga nakatav lugu“. Juhendaja Piret Kunts

Ääsmäe Tantsutrollikesed ehk 2.-6. klassi tantsulapsed osalesid pühapäeval, 11.veebruaril ´24 Koolitantsu Festivali maakondlikul tantsupäeval (4.-7. klasside kategoorias). Oli väga pikk tantsu ja lusti täis päev. Festivalil ei jagata kohti aga kontserdi lõpul saavad tunnuskirja ehk eripreemia rühmad, kes millegi poolest züriile hääs mõttes silma jäid. Osalemisrõõmule lisaks pälvisid Ääsmäe Tantsutrollikesed tunnustuskirja Tantsijate koostööd esile toova, tantsurõõmu ja lustiga nakatava loo eest. Kontserdile järgnenud juhendajate ja zürii vestlusringis sai juhendaja kiita suure grupi võimaluste heas ärakasutuses joonistes ja koreograafias ning rahvatantsuõpetajana julgete piiriületuste eest nn rahvatantsustampidest.
Märkamata ei jäänud ka see, et laval oli kontserdi kõige enam poisse!
Piret Kunts