“TAGASI KOOLI” nädal tuleb taas!

Ootame kõiki tegusaid inimesi väljastpoolt kooli jagama oma elu- ja töökogemusi meie 1.-9. klasside õpilastega vahemikus 29. jaanuar – 2. veebruar 2024.

Tule tutvusta oma elukutset või ametit; tule räägi oma hobist või huvialast; tule jaga õpilastega oma õpiteed. Või on Sul endal hoopis üks huvitav teema, mida tahad õpilastele rääkida või soovid ennast proovile panna ainetunni õpetajana? Tunni saad läbi viia enda poolt valitud vanuserühmas.

Sinu antud tunnid rikastavad meie õpilaste maailmapilti uute teadmiste ja kogemustega ning muudavad koolielu mitmekesisemaks.

Sina saad olla taas klassiruumis, seekord aga klassi ees ja muidugi on positiivne emotsioon tagatud!

Kui Sa soovid osaleda, võta palun ühendust õppealajuhatajaga katri.buht@aasmaekool.ee või pöördu otse aine- või klassiõpetaja või klassijuhataja poole. Võta palun ühendust hiljemalt 26. jaanuaril!

Kohtumiseni koolis!
Katri Buht